Про компанію

 

Дорогі пані та панове!

Кожен броньований автомобіль, створений нами - це результат важкої праці заради формування високого рівня Вашої безпеки, який являється досить важливим при вирішенні питань особистого захисту.

Наші броньовані автомобілі являються яскравим прикладом цього. Застосування самих новітніх технологій при створенні бронекапсул на транспортних засобах,  дозволили нашій компанії зайняти провідні місця в  області бронювання авто різних моделей, а саме  Toyota, Lexus,Mercedes. Заради створення багатьох зручностей для своїх клієнтів, ми намагаємося розширити регіони розташування наших представництв. Наші спеціалісти завжди готові  допомогти Вам в разі виникнення проблем, що стосуються ремонту та обслуговування броньованого автомобіля.
Більш ніж в 10 регіонах Російської Федерації, наші автомобілі забезпечують комфортне та безпечне пересування багатьох відомих  бізнесменів та державних діячів. Ми також маємо великий досвід роботи з іноземними клієнтами з Іраку та Йорданії.
Наша компанія завжди надає річну гарантію на броньований автомобіль без обмежень пробігу. Завжди буду радий бачити Вас серед наших постійних партнерів і можу запевнити, що Ви не будете розчаровані! Сподіваюся, що інформація, розміщена тут, допоможе зробити Вам правильний вибір при купівлі броньованого автомобіля!

 З повагою, Генеральний директор ТОВ «Армор Групп» Гусаровський Олег Миколайович.