Безпека бронеавтомобіля

Броньовані автомобілі багато разів в історії рятували життя відомих і впливових людей.

Карету царя Олександра II, який пережив 7 замахів, можна назвати першим прототипом бронеавтомобілі. У днище карети був вмонтований спеціальний сталевий лист, який і захищав царя від вибухівок терористів.

Броньований Lincoln Continental 1972 року прославився тим, що врятував життя президентам Джеральду Форду і Рональду Рейгану.

9 лютого 1998 броньований автомобіль врятував екс-президента Грузії Едуарда Шеварнадзе, на якого було скоєно замах, коли той їхав по Тбілісі. По ньому були випущені автоматні черги і постріл з гранатомета.

Сьогодні гарантувати повну безпеку на дорогах VIР-персон може тільки броньований автомобіль - йому не страшна дія ні стрілецької зброї, ні осколково-фугасна дія ручних гранат. Система безпеки броньованого автомобіля від заводу «Армор Групп» - унікальне поєднання технологій, матеріалів та професійної ручної збірки.

Зовні і зсередини бронеавтомобіль виглядає як звичайний серійний. Це і є професіоналізм та використання останніх технологій захисту від заводу «Армор Групп», що займає лідируючі позиції в області VIP-бронювання автомобілів на базі Toyota і Lexus. Цей автомобіль стане вашою фортецею, не втративши при цьому ні в статусності, ні в комфорті.

Автомобілі заводу «Армор Групп» забезпечують найбільшу безпеку Вам і Вашим близьким при повному збереженні зовнішнього вигляду автомобіля.

Бронеавтомобілі «Армор Групп» проходять балістичні випробування і відстріл з реальної бойової зброї. Подивитись як це відбувається можна на сторінці «Випробування».