Броньований автомобіль: розкіш чи необхідність?

 
 
Рядовому обивателю навряд чи доцільно купувати броньований автомобіль. Перш за все, така машина коштує недешево. Крім того, її обслуговування також вимагає додаткових витрат. Це обумовлено підвищеним навантаженням, яку доводиться випробовувати вузлам і агрегату через наявність важкого бронезахисту. Помітно підвищується і витрата палива.
 
А ось для відомих людей і успішних бізнесменів, особи яких можуть стати мішенню найманих убивць (політики, бізнесмени, культурні діячі, знамениті артисти і спортсмени ) броньований автомобіль є необхідністю.
 
Те ж саме стосується представників силових структур, а також всіх осіб, робота яких пов'язана з перебуванням у місцях ведення бойових дій, в регіонах з неблагополучною кримінальною обстановкою і високим рівнем терористичних загроз. Бронеавтомобілі можуть використовуватися не тільки для поїздок посадових осіб, а й для перевезення інших громадян, на яких може бути скоєно замах (наприклад - важливі свідки, люди, які володіють секретною інформацією).
 
Бронеавтомобілі, які пропонує компанія "АрморГрупп" мають захист не тільки салону, але також основних вузлів, механізмів, агрегатів і систем. Це потужні і безпечні засоби пересування, практично невразливі для стрілецьких, осколкових, вибухових впливів. Вони надійно захищають від спонтанних і спланованих нападів, замахів та інших посягань. Колісні диски оснащені металевими бандажами, що дозволяє їхати навіть при пошкоджених покришках і недостатньому тиску в шинах.