Хто користується бронеавтомобілями?

 
Машини, що володіють потужним додатковим захистом, зовні не відрізняються від звичайних. Вони не виділяються в транспортному потоці і не залучають зайву увагу, в той же час забезпечуючи повну безпеку людей, які знаходяться в салоні від зовнішніх зазіхань.
 
Фактично такий автомобіль є «бронекапсула», невразливу для стрілецької, осколкової, ударної, вибухових та і інших подібних впливів. У зв'язку з цим основними користувачами такого транспорту є люди, котрі піддаються високої небезпеки до замаху. До них відносяться:
 
  • політики, великі бізнесмени, відомі та заможні люди, люди з високим соціально-громадським статусом, інші представники ;
  • популярні спортсмени, представники шоу-бізнесу, медійні персони;
  • керівники великих підприємств, концернів, урядових і депутатських комісій і т. п.
Особлива категорія користувачів бронеавтомобілів - представники охоронно-розшукової сфери (в тому числі здійснюють діяльність в приватному порядку), силових та правоохоронних органів. В силу специфіки роботи такі люди постійно наражаються на небезпеку, тому потребують надійного, добре обладнаному і захищеному транспорті. З цієї ж причини бронеавтомобілі часто використовуються військовими структурами в «гарячих точках» і інших місцях бойових дій.
 
Такі машини виготовляються на основі звичайних моделей (Toyota, Mercedes, Lexus, Infinity). Незважаючи на значне ускладнення конструкції за рахунок додаткових броньованих елементів та інших засобів захисту, вони практично не втрачають динаміку і ходові характеристики. Це забезпечується за рахунок модернізації і вдосконалення основних агрегатів, систем і вузлів.