Сертифікація

 

Сертифікація готових товарів користується великою популярністю у всьому світі.

Яку користь отримує людина при користуванні певним продуктом виробництва?

  • Впевненість в тому що даний продукт пройшов старанну перевірку на якість у спеціальній лабораторії.
  • Гарантії про те, що виробник даного продукту завжди піклується  про своїх клієнтів, коли свідомо погоджується на сертифікацію.
  • Спокій  за життя оточуючих його людей при використанні продукту.

Якщо Ви все таки вирішили придбати броньований автомобіль, перш за все  ознайомтесь з декількома корисними порадами!

БУДЬ-ЯКЕ броньоване авто має бути сертифікованим як транспортний засіб! Оскільки:

  • Навіть незначна зміна в конструкції траспортного засобу має бути узгодженою з сертифікаційними органами.
  • Як правило, бронювання  приводить до істотного збільшення ваги автомобіля! Відповідно, транспортний засіб повинен пройти тест на управління і гальмування в спеціально відведеному місці.
  • Броньований кокон це складна інженерна споруда. Здійснюючи бронювання  авто шляхом створення в салоні, так званого кокона, виробник зобов’язаний дати гарантію, що процес вентиляції є достатнім для умов пересування і рівень шуму не перевищує допустимих норм. Саме такі опції можна перевірити тільки при сертифікації!

При купівлі бронеавтомобіля переконайтесь, що він сертифікований!
Основним документом, що затверджує сертифіковане авто є СТТЗ - Схвалення Типу транспортного засобу!

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НА АВТОМОБІЛЬ, ЯКІ ПОВИНЕН НАДАТИ ВАМ ПРОДАВЕЦЬ:

  • Договір купівлі та продажу.
  • Паспорт транспортного засобу (переконайтесь, що всі поля заповнені у правильному порядку і звірте вказані номери з оригіналами!)
  • Транзитні номери.

За Вашою вимогою Вам повинні бути надані сертифікат відповідності Російським ГОСТам на всі використані бронематеріали! Броньована сталь і скло, що застосовуються при бронюванні авто, повинні відповідати ГОСТу Р 50963-96.

Автомобілі, броньовані за межами Росіїї і куплені  не в салоні офіційного дилера, проходять певне очищення в митних органах Російської Федерації, де на них  видається ПТЗ. При купівліі такого автомобіля переконайтесь, що в ПТЗ правильно вказано всі дані, а саме  відповідні вагові характеристики.. У такому ПТЗ в буд-якому випадку має бути вказаний  виробник Вашого бронеавтомобіля .

Якщо ж Ви вирішили провести бронювання  автомобіля, який  стоїть на обліку, ОБОВ'ЯЗКОВО зверніться в Технічний відділ УГІБДД ГУВС Вашого регіону для отримання  спеціального дозволу на переобладнання! Лише після отримання цього документа, ви можете  передати свій автомобіль для бронювання.

ВАЖЛИВО!!! Якщо  бронювання автомобіля перебуває на стадії планування, Ви або ж довірена вами особа обов'язково повинні подивитися на місце проведення даної роботи..

ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Ваше життя та інших оточуючих людей врятує не сертифікат (він тільки гарантує надійність зі сторони компанії, яка проводить бронювання), а якісно заброньований автомобіль!

Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація
Сертифікація