Як роблять броньовані автомобілі?

Сучасні технології дозволяють встановити броню практично на будь-який автомобіль. Це перетворює його в надійний, безпечний транспортний засіб, невразливе для замахів із застосуванням вогнепальної зброї і вибухових речовин.
 
Порядок робіт може залежати від конкретної машини, але в цілому бронювання здійснюється за стандартною схемою. Спочатку розбирається салон: знімається обшивка, проводка, сидіння, оббивка, килимки та інші елементи. Це необхідно для доступу до місць, в яких буде встановлюватися захист.
 
Далі двері і інші пустотілі елементи розрізаються так, щоб в них можна було встановити бронезахисні  елементи, у якості яких можуть використовуватися як сталеві листи, так і поєднання балістичного нейлону з кевларом (подібний матеріал використовується в бронежилетах). При необхідності  двері оснащуються додатковими петлями. Підлога і стеля, як правило, встеляються балістичної тканиною.
 
Ставляться посилені бампери і додатковий захист на радіатор - це дозволяє бронемашині прориватися крізь блокпости та інші подібні перешкоди без пошкодження системи охолодження.
 
Штатне скло замінюється на куленепробивне, при цьому проводиться підсилення або заміна механізмів склопідйомників.
 
Встановлюється захист на моторний відсік, паливний бак, інші важливі агрегати й елементи автомобіля. Виконується адаптація підвіски і трансмісії, оскільки після бронювання машини навантаження на них різко підвищується. При необхідності виконується модернізація або заміна силового агрегату - якщо його потужності недостатньо для броньованого автомобіля.
 
Особливий момент - захист коліс. На них встановлюються спеціальні бандажі, наявність яких дозволяє їхати навіть при пошкоджених шинах і низькому тиску в них.